Контакти
 

Україна, м. Київ

 

тел: + 380 (44) 332 46 26

моб: + 380 (50) 526 46 26 


E-mail: infogeoteplo.com.ua 


Пн-Пт: с 09:00 до 19:00

Сб: с 10:00 до 17:00

 

Як сьогодні обійтися без газу

Як сьогодні обійтися без газу - не знає ніхто. Всі жителі країни є споживачами блакитного палива. Застосовують його і в опаленні приміщень, і у виробництві, і в звичайній повсякденності, як, наприклад, приготування їжі або підігрів води.
 
          Ринок опалювальної техніки пропонує чимало новітніх технологій. Серед розмаїття опалювальних приладів важко знайти те, що потрібно саме вам. Нещодавно українцям випала можливість спробувати альтернативне опалення – теплові насоси. Це новітня система опалення, яка давним - давно вже використовується на заході.
          Тепловий насос є перетворювачем низькопотенціального тепла. Будь-яке джерело тепла можна пустити в справу, чи то грунт, вода або повітря. З розвитком теплових насосів опалення ставати екологічно чистим і входить у моду. Ринок опалювального устаткування швидко відреагував на цю тенденцію. Незалежно від того, чи йде мова про камінних печах або, заміна звичного газового або рідкопаливного котла анітрошки не відбивається на рівні житлового комфорту, але дозволяє домовласникам досягнути значної фінансової економії. На сьогоднішній день, за вітчизняними розцінками на газ, це економія в 2 - 2,5 рази.
 
Тепловий насос – технічний пристрій, що реалізує процес переносу низькотемпературного тепла, не придатного для прямого використання, на більш високотемпературний рівень. За аналогією з водяними насосами, перекачувальними воду, теплові насоси "перекачують" тепло. Іншими словами, теплові насоси є трансформаторами тепла, в яких робітники тіла здійснюють зворотний термодинамічний цикл, переносячи тепло з низького температурного рівня на більш високий. 
.

          Енергетична ефективність дуже висока: на один кіловат витраченої електроенергії тепловий насос видає 3 - 5 кіловат теплової. Крім фінансових переваг не можна не брати до уваги екологічний аспект використання теплонасосів: повна відсутність викидів вуглекислого газу (СО2), що дуже важливо в даний час. Теплонасоси можна без проблем встановлювати у житлових будинках, де вони чудово вписуються в інтер'єр приміщення і не псують дизайн і при необхідності їх також можна комбінувати з існуючими або централізованими системами водяного опалення.

          Технології теплових насосів постійно удосконалюються, пристосовуючись до сучасних теплотехнічним і енергетичним вимогам. Сьогодні характеристики останніх моделей від австрійської компанії OCHSNER за коефіцієнтом перетворення тепла (СОР) і комфорту експлуатації перевершують існуючі аналоги.

 

тепловые насосы для промышленных нужд          Для промислових потреб передбачена розробка індивідуальних систем опалення за участю фахівців, експерти оцінюють Ваші потреби та пристосовуються під них, а також здійснюють підбір обладнання та оптимізацію процесу роботи для одержання найвищого ефекту і мінімізації експлуатаційних витрат. Потужність системи може бути в межах 2 - 1 000 КВт. Не менш важлива деталь, про яку необхідно сказати, що існує можливість роботи в каскаді, де сумарна потужність теплонасосних установок може досягати 3 000 – 8 000 кВт, а при необхідності і більше.

 

          Особливо зрадіють нашої новинці ті, хто не має можливості підвести газ у будинок. Теплові насоси "OCHSNER" - чудова альтернатива газу. Тепер з'явилася можливість мати зручний, повністю автоматизований джерело тепла.

          До речі, теплонасоси від "OCHSNER" є не тільки універсальним опалювальним пристроєм і нагрівати воду, але і можуть служити для кондиціонування приміщень в літній період часу. Вони не тільки практичні, але і мають гарний зовнішній вигляд, прикрасять вашу котельню.