Контакти
 

Україна, м. Київ

 

тел: + 380 (44) 332 46 26

моб: + 380 (50) 526 46 26 


E-mail: infogeoteplo.com.ua 


Пн-Пт: с 09:00 до 19:00

Сб: с 10:00 до 17:00

 

       Що таке тепловий насос?

          Традиційні джерела енергії вимагають великих фінансових витрат, при цьому вони близькі до виснаження. У нас немає іншого вибору, і ми змушені шукати нові джерела для теплової енергії. Одним з найбільш унікальних джерел на сьогодні є тепловий насос. Альтернативні джерела енергії та теплопостачання - теплові насоси , відомі вже давно - це екологічно чистий і економічний спосіб обігріву будинку.


          У боротьбі за екологічно чисте середовище по всьому світу кількість теплових насосів з кожним роком зростає. За приблизними підрахунками встановлено близько 100 млн. теплових насосів в усьому світі. Теплові насоси широко поширені в США, Японії та країнах Європейського співтовариства. У цих країнах встановлено навіть будівельні норми, які передбачають обов'язкове використання теплових насосів при будівництві нових будинків і будівель. У деяких країнах, наприклад, Швеції - 70% опалення складають саме теплові насоси.
 

Теплові насоси - це майбутнє у розвитку опалення. 

           З кожним роком вимоги навколишнього середовища до більш чистим і безпечним джерел енергії підвищується. Тепловий насос - екологічно чиста і безпечна система опалення. У період розробки основною функцією теплового насоса було кондиціонування холодного повітря, але тепер його частіше застосовують для обігріву житлових приміщень, особливо це поширено в Скандинавії.


Опис теплових насосів Принцип роботи теплового насосатому
                    наступна